Fotowoltaika

Fotowoltaika to technologia, która cieszy się obecnie coraz większą popularnością, zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorców. To w dzisiejszych czasach najprostszy i najbardziej popularny sposób pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Na czym polega technologia fotowoltaiki? Polega ona na konwersji energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną - dzięki temu możemy znacząco obniżyć koszty energii elektrycznej.

page-offer

Fotowoltaika dla Twojego Domu

Ostatnia dekada przyniosła technologii fotowoltaiki niesamowity rozwój oraz popularność wśród użytkowników prywatnych: fotowoltaika dla domu to coraz bardziej powszechne zjawisko i nikogo nie dziwi już widok paneli słonecznych na dachach domków jednorodzinnych. Popyt na fotowoltaikę rośnie ze względu na fakt, iż rozwiązanie to pozwala na naprawdę duże oszczędności, jeśli chodzi o wydatki na energię elektryczną.

więcej

Biznes i przemysł

Rachunki za prąd w Twojej firmie są coraz wyższe i jest to dla Ciebie frustrujące? Boisz się potencjalnej wizji wyłączenia prądu w środku lata, kiedy firma energetyczna wymusi ograniczanie zużycia energii – a to odbije się na funkcjonowaniu całego przedsiębiorstwa? Fotowoltaika dla firmy i przemysłu to najlepsze rozwiązanie! Wiemy, jak Ci pomóc.

więcej

Magazyny energii

Jeśli decydujesz się na instalację fotowoltaiczną, warto rozważyć także rozwiązanie w postaci magazynu energii. Zbyt duża ilość wyprodukowanej energii może przepaść a dzięki magazynowi możesz zabezpieczyć się na bardziej pochmurne dni, wieczory lub noce.

więcej

Zasilanie gwarantowane

Większość proponowanych ofert instalacji fotowoltaicznych nie zapewnia zasilania podczas utraty zasilania z sieci energetycznej, pod jaką jesteśmy podłączeni. Niestety, mało firm mówi o tym wprost – a jest to niezmiernie ważny aspekt!

więcej

Fotowoltaiczne stacje nawadniania

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest dostarczyć energię elektryczną na pola uprawne, kiedy niezbędne jest wykorzystanie stacji nawadniającej. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się fotowoltaiczne stacje nawadniania: połączenie mobilnej stacji fotowoltaicznej ze stacją nawadniania. To doskonałe rozwiązanie dla rolników, które pozwoli uniknąć strat związanych z suszą.

więcej

Mobilne stacje fotowoltaiczne

Szukasz ekologicznego rozwiązania, które pozwoli Ci zasilać domek letniskowy, działkę lub nawet plac budowy? Doskonale trafiłeś! W naszej ofercie znajduje się takie rozwiązanie, jak mobilne stacje fotowoltaiczne.

więcej

Wynajem

Nasza firma oferuje wynajem mobilnych stacji fotowoltaicznych – wszystko dopasowane do Twoich potrzeb.

więcej

Zapraszamy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji serdecznie zapraszamy do współpracy!

AGREGATY POLSKA tel. (061) 665 66 04 fax (061) 665 66 13 biuro@agregatypolska.pl
ul. Obornicka 258a, 60-650 Poznań
Formularz kontaktowy
test
x
Zostaw swój numer, oddzwonimy!
Wyślij
Proszę podać numer i wyrazić zgodę
Zadzwonimy tak szybko jak to tylko możliwe!