PV Technologie

Rozwiązanie w postaci instalacji fotowoltaicznych w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością - nic w tym dziwnego, bowiem rozwiązanie to jest nie tylko ekologiczne, ale obniża także koszty energii elektrycznej. Jednym z często wybieranych rozwiązań są wolnostojące wiaty fotowoltaiczne, które sprawdzą się nie tylko na działkach letniskowych, ale także przy domach jednorodzinnych czy na polach uprawnych.

page-offer

CARport

CAR PORT to wolnostojąca wiata fotowoltaiczna – zadaszenie nad autem, które daje możliwość zainstalowania na jej dachu paneli fotowoltaicznych. Rozwiązanie to pozwala przykładowo
na ładowanie samochodów elektrycznych lub magazynowanie nadwyżek energii.

więcej

Dla kogo CarPort?

Carport to doskonałe rozwiązanie dla osób korzystających z aut elektrycznych lub hybrydowych: mamy tutaj nie tylko miejsce na bezpieczne garażowanie auta, ale także praktycznie darmową energię do jego zasilania. Inwestycja szybko się zwraca i daje komfort niezależności od zewnętrznych dostawców energii: szczególnie, jeśli wiata będzie także magazynem energii. Rozwiązanie to jest łatwe w montażu i przynosi wiele korzyści. Można je instalować jako wiaty wolnostojące lub przylegające.

więcej

Carport na parkingu

Wolnostojąca wiata fotowoltaiczna, znana jako CARPORT, to świetny pomysł na wykorzystanie powierzchni parkingowej. Instalacja fotowoltaiczna konwertuje energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną co sprawia, że carport może być wykorzystywany na parkingu jako miejsce ładowania aut elektrycznych lub hybrydowych. 

więcej

Zapraszamy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji serdecznie zapraszamy do współpracy!

AGREGATY POLSKA tel. (061) 665 66 04 fax (061) 665 66 13 biuro@agregatypolska.pl
ul. Obornicka 258a, 60-650 Poznań
Formularz kontaktowy
test
x
Zostaw swój numer, oddzwonimy!
Wyślij
Proszę podać numer i wyrazić zgodę
Zadzwonimy tak szybko jak to tylko możliwe!